Turistické ubytovanie Cenník

Turistická ubytovňa

Turistické ubytovanie

Turistická ubytovňa v Strednej odbornej škole technickej v Istebnom sa nachádza na začiatku západného úpätia Oravskej Magury obkolesené prírodnou scenériou Malej Fatry. Okolie Istebného poskytuje možnosť turistických vychádzok na Chočské vrchy, Veľkú a Malú Fatru a západné Tatry-Roháče s možnosťou oddychu v termálnom bazéne Oravice a Bešeňová. Turistická ubytovňa je vzdialená 5 km od Dolného Kubína kde je aquapark AQUARELAX. V okolí Istebného sa nachádzajú turistické strediská Malá Lučivná, Kubínska hoľa a Vrátna dolina .Návštevníkom ponúkame vzdialenejšie i bližšie výlety za krásami a zaujímavosťami Oravy a Slovenska ako je Oravská priehrada, Oravský hrad, Skanzen oravskej dediny, historické a kultúrne pamiatky mesta Dolný Kubín, drevená architektúra obce Zázrivá, drevený kostolík zo 17.storočia obce Istebné a iné zaujímavosti. Na svoje si prídu poľovníci, rybári i hubári.

Ubytovanie pre 120 osôb je v šesť miestnych bunkách v dvoj - a štvorposteľových izbách so samostatnou sprchou a WC. Denne je otvorený bufet a spoločenská miestnosť. Spojená škola má veľmi dobré podmienky pre sústredenia športovcov: basketbalistov, volejbalistov, hádzanárov, futbalistov, tenistov a stolných tenistov. K dispozícii sú: športová hala, trávnaté futbalové ihrisko, posilovňa, sauna, malé ihriská, tenisový kurt antukový a v športovej hale.

FOTOALBUM

Oferta zakwakterowania i stolowania v turystycznych kwaterach

Średnia szkola zawodowa w Istebnym znajduje się w zachodniej części Magury Oravskej, w przepięknej i malowniczej scenerii Malej Fatry. Okolice Istebneho po siadają znakomite warunki na uprawianie wszystkich radzajów letnich i zimovych, wypoczynek i turystikę. Wejścia wycieczkowe na majestatyczny Choč, Veľku i Malu Fatru oraz Zachodnie Tatry – Rohače z mozliwoćią odpoczynku w ciepłych zródłach w Oraviciach i Bešeňovej.

Mieszkania turystyczne znajdują się w odległości 5 km od Dolného Kubína, gdzie jest aquapark AQUARELAX. W okolicach Istebného znajduja się równiiź ośrodki turystyczne Malá Lučivná, Kubínska Hoľa, Vrátna dolina. Odwiedzającym oferują dluźsze i krótsze wycieczki do pieknychi interesujących miejsc Orawy i Słowacji takich jak Oravska Priehrada, Zamek Orawski (Oravský hrad), Skansen orawskiej wsi, historyczne i kulturalnie pamiątki miesta Dolný Kubín, architekture drewnianą wsi Zázrivá, drewniany kościól z 17. wiku w Istebným oraz inne ciekawości. Zadowoli równiez miłośników rybołówstwa i grzybiarstwa.

Mieszkanie dla 120 osób jest w sześć – osobowych pomieszceniach w dwu i cztero łóźkowych pokojach z oddzielnym prysznicem i WC. Codzennie jest otwarty

bufet i sala towarzyska – świetlica.

SOU Istebne ma bazdzo dobre warukni dla obozów druzyn sportowych: koszykarzy, siatkarzy, graczy piłki recznej, piłki noźnej, tenisistów, tenisistów stołowych a dla dzieci obozy letnnie i zimowe.

SOU Isztebné A szakszerű tanintézet kőzpontja Isztebné

Kőrűlőtte található: Arvai Magaru, Chocs, Kis és Nagy Fátra a Magas Tátra nyugati része „Rohácsok – gyogy vize medence, Oravice és Besenyová“. Turista elszállasolás 6 km van Dolný Kubíntol. Itt fedett úszoda van. Isztebnéről kőnnyen megkőzelitő Malá Lucsivná, a Kubíni hegy legolőjével. Remek kirándulás van a Vrátna Vőlgye onnan felvonó vis a Kis Fátra tetejére.

Felső árvaban van az árva Vára, es az árvai tenger a Rohácsokban van a szép skanzem. Itt láthotó árva régi falui es templomai. Fa épitészete győnyőrű; Historiában nővekedik egész Arva. A 17 – dik században épűlt fatemploma megtalálható Isztebné kőzségben, gombáfatemploma megtalálhotó Isztebné kőzségben, gombázas nalászas van.

Elszállásdas 120 személegre. Van 6 személyes, 2-4 személyes szoba zuhanyozóval WC vel. Bufet, tarsasági hejség egész nap nyitva. Sport helység: tenisz, asztali tenis, futbal, kézi labda, kosár labda. Gyermek téli es nyári tábor.